Vážený zákazník,

chceme Vás informovať, že sme spustili náš nový eshop - na novej doméne a s novým dizajnom.

Ako zákazník registrovaný na stránke caj.sk sa od teraz už nebudete vedieť prihlásiť do svojho konta na pôvodnej adrese ale už na našej novej doméne bonthe.sk.

Pri prvom prihlásení do vášho konta je potrebné zadať Váš pôvodný prihlasovací email (ten platí aj naďalej) a potom zvoliť možnosť "Zabudli ste heslo?" pre vytvorenie hesla pre Vaše konto na novom eshope. Obratom Vám príde email, kde kliknutím na odkaz budete môcť zadať nové heslo, s ktorým sa následne prihlásite do Vášho konta.

Skontrolujte si, prosím, všetky Vaše fakturačné a kontaktné údaje, správnosť dodacích adries a hlavne aktualizáciu telefónnych čísiel pre účely doručovania.

Produkty na novej stránke sú prehľadnejšie rozdelené do nových podkategórií, nový je tiež filter pre triedenie zobrazenia, funguje detailné vyhľadávanie v produktoch. V správe účtu pribudli nové možnosti, detailnejšie výpisy minulých objednávok, ako aj prehľad k novému vernostnému programu.

Vernostný program je určený pre registrovaných maloobchodných zákazníkov, a je založený na prideľovaní percentuálnej zľavy podľa dosahovaného obratu. Viac informácii nájdete na stránke v časti Vernostný program.

O ďalších úpravách a doplnených funkciách budú registrovaní zákazníci informovaní aj emailom ktorý bude odosielaný niekedy koncom januára 2022.

Zároveň Vás upozorňujeme, že dňom spustenia nového eshopu vstúpil do platnosti aj nový cenník tovarov a poplatkov. Aktuálne ceny poplatkov za dopravu nájdete na stránke v časti Doprava a platba.

Niektoré funkcie sa ešte upravujú a pridávajú aj po spustení eshopu do prevádzky, preto Vás chceme poprosiť o pochopenie pri prípadných chybách alebo neočakávaných komplikáciách súvisiacich so spustením nového objednávacieho systému.
Zároveň Vám budeme vďační za nahlásenie nejasností alebo akýchkoľvek chýb.

Veríme, že nový eshop prinesie viac informácii o jednotlivých produktoch a väčšiu prehľadnosť a komfort pri objednávaní.

Dúfame, že zmena našej webovej stránky po 18 rokoch prinesie prezentáciu zodpovedajúcu aktuálnym štandardom a adekvátnu kvalite našich produktov.
Zákazníci registrovaní na stránke caj.sk
<< Pre prihlásenie a vytvorenie nového hesla na doméne bonthe.sk prosím kliknite sem >>


Pre neregistrovaných zákazníkov
<< Kliknutím sem pokračujte na novú doménu bonthe.sk >>